Dámská bunda na podzim a jaro

Podzimní bunda

Jarní a podzimní dámské bundy

Léto už je pomalu na ústupu, rána i večery jsou už chladná. Módní novinky podzimu přicházejí. I letošní podzim co se týče módy a dámského oblečení bude bohatý, pestrý i avantgardní a barevně pestrý. Jaké trendy nás tedy letošní podzim čekají ? Inspirujme se k výběru té správné podzimní dámské bundy. Je důležité si dobře a správně vybrat aby naše nová bunda na podzim sedla a my se v ní dobře a pohodlně cítily. Bunda musí být pohodlná a musí nám slušet. Také nás samozřejmě musí hřát a přitom být in. Dobré řešení je také vybrat dámskou bundu na podzim či jaro trošičku větší, aby pod ní vlezl náš oblíbený dámský svetr nebo rolák.

I na podzim letošního roku budou „in a trendy” barvy jak výrazné, pastelové tak i barvy zemité. Samozřejmě nesmrtelnou černou a bílou nebo jejich kombinacemi a variacemi u bundy nebo dámského kabátu nic nepokazíte . U dámských bund i dámských kabátů najdeme mnoho vzorů od romantických květin, exotických, etnických a orientálních motivů až po klasické kostky a pruhy. Velmi módní jsou i kovové ozdůbky jako nýtky, kovové hroty a podobně.obchodech si určitě vyberete velmi originální jarní bundy, které se vám budou líbit.

V popředí trendů podzimu budou stále oblíbené kožené a koženkové dámské bundy. Kožené bundy už dávno nejsou doménou drsných a fousatých motorkářů. I ženy a dívky si oblíbily módu křiváků. Pokud chcete být sexy, pak zvolte koženou nebo koženkovou dámskou bundu. A nebojte se ji zkombinovat se sukní a kozačkami. Kožená bunda musí najít místo ve Vašem šatníku. Do podzimní módy také opět přichází oblíbená a teplá kožešinová dámská vesta. Pěkná dámská vesta s elegantním svetrem Vám bude také zaručeně slušet.

zdroj: E-shop Oblečení pro Tebe