Bunda s kapucí

Dámská bunda

Bundy a bundičky

Dámské péřové bundy silně a hlasitě upozorňují na svůj velký návrat. Vypadají mnohem rafinovaněji a elegantněji než v minulosti a dobách své největší popularity a slávy. Péřovky nejsou jen oblečením na zasněžené hory, ale mají své místo i pro každodenní nošení ve městě nebo do práce. Péřové dámské zimní bundy jsou zdobeny kapucemi lemovanými kožešinkou, rukávy jsou ozvláštněny barevnými náplety a nechybí ani zajímavé pásky. Dámské bundy – péřovky jsou módní a trendy, praktické, velmi lehké a přes svou malou hmotnost dokáží neskutečně dobře zahřát!

V zimě  jsou dámské bundy důležitou součástí našeho oblečení a udržují nás v teploučku a chrání před zimou a  nachlazením nebo chřipkou. Před zimou nás může stejně dobře chránit dobře vybraná zimní dámská vesta doplněna huňatým svetrem. Střihy dámských bund mohou být velmi prosté, jednoduché a přesto velmi elegantní i velmi nápadné a originální, zdobené velkými sponami, přezkami, kovovým zapínáním „na petlici“ a jinými kovovými doplňky.

Pokud venku nemrzne až praští a jsou příjemné slunečné jarní nebo podzimní dny můžete ze skříně ještě vytáhnout svou oblíbenou a elegantní tenkou dámskou bundu. Jestliže však počasí nepřeje a venku je zima a chlad nezbývá než oblékat teplé zimní bundy. Mezi typicky teplými modely dámských bund na zimu v oblíbenosti vedou bundy s kožešinovými doplňky a lemy, prošívané bundy s lesklým vzhledem a delší parkry v pánském až army stylu. Skutečně originálními dámskými bundami a velký úspěch zažívají objemné a naducané bundy jednoduchého střihu, nejčastěji se zapínáním na zip – dámské bombery. Délku bundy můžeme vybrat jak krátkou jen k pasu tak dlouhou, ktrá nás lépe ochrání před chladem. Móda neupřednostňuje žádnou délku a módní jsou bundy krátké i dlouhé.

zdroj: E-shop Oblečení pro Tebe