Dámský kabát

Dámské pončo

Kabáty a kabátky

Dámské bundy jsou jistě velmi oblíbené a každá z nás jistě doma teplou zimní bundu má, ale mnoho žen před bundami upřednostňuje elegantní dámské kabáty. Po teplé dámské bundě mnoho žen sáhne maximálně na výlet do hor nebo nějakou zimní sportovní aktivitu. Pro běžné „městské“ a každodenní nošení se dámské kabáty těší stále větší oblibě. Výběr a koupě nového dámského kabátu je jistě nejdůležitější módní volba sezóny. Kabát nás bude bude hřát celý podzim a zimu.

A jakpak se změnily střihy a siluety dámských kabátů. Tím nejvíce módním střihem, který vede, je kabát s upadlými a oblými rameny. Sezóna přeje objemným a naducaným kabátům, ve kterých sice nějak zvlášť nevynikne postava, ale báječně hřejí a dá se v nich báječně zachumlat. Nové kolekce dámských kabátů jsou elegantní, modní a najdeme i vyloženě luxusní kousky. Kabáty i dámské bundy mohou být v klasických tmavších barvách, ale trendy jsou i zimní kabáty v jasných a pastelových barvách. Kabáty se nosí i letos v krátkých i dlouhých délkách. Oblečení jako je dámský kabát a kabátek se hodí k elegantnímu outfitu na cestu do školy, práce i nákupy.

Pokud dáváte zvláštní důraz na eleganci, ženskost a nápaditost. Pak Vám nesmí chybět v šatníku opravdu velký hit dámské módy letošní sezóny a to je dámské pončo. Vyměňte dámskou bundu nebo kabát za zajímavé a nevšední pončo. Dámské pončo i dámské peleríny a pletené kabáty jsou dobrou a stále elegantní alternativou teplého oblečení. Pončo je velmi vhodné jako oblečení na jaro i na podzim, při zimním chladnějším počasí je možné pod pončo obléct hrubý a hřejivý svetr a krk zahalit pěknou dámskou šálou. Pokud si pod pončo nevezmete oblečení s dlouhým rukávem, natáhněte si stylové a sexy vysoké rukavice.

zdroj: E-shop Oblečení pro Tebe